طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان تخصصی -فرصت سرمايه گذاري٦٧

کشور ایران یادگار کهن ميراث چند هزار ساله تمدن بشري و دارای جاذبه هاي منجر به فرد تاريخي، فرهنگي و طبيعي است لیکن بی بهره از شماره گردشگران داخلي و خارجي حتی به مانند کشورهای همسایه که شاید بهره طبیعی کمتری در این زمینه دارند، می باشد .
در آمارهاي رسمي جهاني از هر 8 نفر شغل ايجاد شده يك مورد آن متعلق به گردشگري مي‌باشد و اين مهم در كشور ما حائز اهميت باشد و اين آمار می تواند قابل افزايش یابد.
با مشخص شدن اهميت و لزوم توسعه اين صنعت در كشور و قابليت هاي موجود، آن بايد اذعان نمود كه سرمايه گذاري در جهت ايجاد، تكميل، توسعه و تجهيز هرچه مناسب تأسيسات گردشگري بيش از پيش مورد توجه قرار مي‌گيرد.
با توجه جدی به توسعه زيرساختهاي گردشگري؛ منجمله توسعه تأسيسات و مراكز اقامتي اين امكان را بوجود مي‌آورد كه جذب سرمايه گذاري داخلي و خارجي از این راه انجام شود.
یکی از زمینه های مهم گردشگری که در تمام دنیا یک حرفه بین الملی باکلاس و پر سود می باشد سرمایه گذاری ساخت و احداث و راه اندازی هتل و بیمارستان می باشد.
بررسی بازار احداث هتل بیمارستان
با توجه به این که تا به حال شاید یک الی دو هتل بیمارستان در کشور داشته باشیم این پروژه‌ها می‌توانند از اولین پروژه‌هایی باشد که در این زمینه احداث و بهره‌برداری می‌شوند این پروژه‌ها می‌تواند علاوه بر مداوای بیماران داخلی بیماران خارجی را نیز جذب کند و موجب ورود ارز به کشور و افزایش گردشگر به کشور شود.
هزینه های سرمایه گذاری طرح احداث هتل بیمارستان
این هتل بیمارستان یک مرکز تخصصی خصوصاً در زمینه های مغز و اعصاب، قلب و عروق، پوست و زیبایی، چشم و … با استفاده از ظرفیت های موجود داخلی و بین المللی خواهد بود.
ظرفیت : 125 تخت خوابی
حوزه طرح : توریسم سلامت
پیش بینی اشتغالزایی : 115 نفر
حداقل مساحت زمین مورد نیاز : 10،000 متر مربع
 

3 دیدگاه در “طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان تخصصی -فرصت سرمايه گذاري٦٧

 • اسفند 15, 1397 در 7:40 ق.ظ
  Permalink

  يك طرح هتل بيمارستان نياز دارم ، ٤٠٠ تختخوابي .

  پاسخ دادن
  • اسفند 15, 1397 در 10:06 ق.ظ
   Permalink

   سلام طرح هتل بيمارستان نياز دارم ، ٤٠٠ تختخوابي قابل انجام است
   جهت هماهنگی 09123455849

   پاسخ دادن
   • اسفند 26, 1397 در 4:48 ق.ظ
    Permalink

    سلام گروه معماری بام آسمان اماده ارائه خدمات مهندسی و مشاوره مالی پروژه های سرمایه گذاری است از جمله هتل ، بیمارستان ، مراکز توریستی تفریحی ، مراکز تجاری و مجتمع ها و شهرکهای مسکونی
    آرشیتکت علی نظری 09121068840

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 31 = 34