|

طرح توجیهی تولید تجهیزات جانبی و ایمنی خودرو-طرح سرمايه گذاري ٦٣

?عرضه سیستم صوتی اتومبیل شغلی است که سود بسیار زیادی دارد اما کسب این سود چندان آسان نیست و کمی برنامه ریزی و دقت می خواهد. این حرفه ریزه کاری هایی دارد که باید حین انجام کار رعایت شود، وگرنه ممکن است مشکل ساز شود.
مشاغلی مانند فروشگاه عرضه سیستم صوتی اتومبیل و نصب تجهیزات ایمنی جزو مشاغل خدماتی و واسطه ای به حساب می آیند و در نتیجه درآمد زیادی هم دارند. این شغل یک کار تولیدی نیست که نیاز به خط تولید و کارگر زیاد داشته باشید. فعالیت و کسب درآمد شما کاملاً به ارائه خدمات و حسن شهرتی است که طی مدت فعالیت در این حرفه به دست می آورید. بنابراین باید به فوت و فن و قلق های این کار وارد باشید تا بتوانید به راحتی کار و فعالیت کنید.
هزینه های راه اندازی کسب وکار فروشگاه تجهیزات و لوازم جانبی خودرو
برای اینکه بخواهید در این شغل فعالیت کنید باید از برق و الکترونیک خودرو سررشته داشته باشید. تحصیلات دانشگاهی در این زمینه می تواند برای شما مفید باشد. برای اینکه بتوانید صاحب شهرت شوید و اسم و رسمی داشته باشید، به چند متخصص در این زمینه نیاز دارید. کسی که در این شغل فعالیت می کند باید به صورت تخصصی به سیستم صوتی خودرو آشنا باشد اما آگاهی از این مسائل بیشتر می تواند وی را در روند کار موفق تر کرده و اعتماد مشتریان را جلب کند.
حتما از یک باتری ساز ماهر که سیستم برق همه خودروها را می شناسد بهره ببرید همچنین از یک نصاب ضبط و باند آشنا با سیستم برق انواع خودروها نیز استفاده کنید. برای گسترش فعالیت خود باید تبلیغات زیادی انجام دهید. اما اگر تنها خدمات نصب و فروش ضبط و باند خودرو را انجام دهید همین موضوع را تبلیغ کنید. ارائه خدمات متفاوتی نظیر نصب در محل یا مشاوره قبل از خرید به صورت رایگان یا تلفنی کمک بسیار زیادی به کسب وکار شما خواهد کرد.
هزینه راه اندازی یک مغازه کوچک بدون قیمت زمین یا اجاره، چیزی حدود 15 تا 30 میلیون برای خرید و تهیه ابزار و کالاهای الکترونیکی خرج دارد، ولی کار نصب و تعمیرات هزینه ای ندارد و فقط رابطه با فروشنده هاست که مؤثر است و این کار و مهارت شماست که قیمت دارد!
 

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *