طرح توجيهي توليد جوهر چاپ- فرصت سرمايه گذاري ١٧٨

معرفي طرح تولید جوهر چاپ
از مهمترین شاخص های یک چاپگر لیزری، جوهر چاپ(Toner Printer) آن است. جوهر چاپ یک نوع پودر الکتریکی شارژ شده است که دارای دو عنصر اصلی رنگ دانه و پلاستیک می باشد. رنگ دانه ها تامین کننده رنگ مورد نیاز می باشند.(در چاپگرهای تک رنگ، رنگ ذکر شده مشکی است).
رنگدانه ها با پلاستیک آمیخته شده اند و بدین ترتیب زمانیکه جوهر چاپ از بین غلتک های داغ عبور می نماید، گداخته شده و نقش مورد نظر پرینت می شود.
اهمیت استراتژیکی طرح تولید جوهر چاپ
با توجه به انکه محصول مورد نظر طرح خود مواد مصرفی غیرضروری می باشد و جایگزین های متفاوتی برای این محصول در بازار وجود دارد، بحث در مورد امیت استراتژیک محصول در این بررسی محلی از اعراب ندارد.
کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده محصول(حتی الامکان سهم تولید یا مصرف ذکر شود)
به صورت کلی مهمترین تولیدکنندگان چاپگرهای کامپیوتر خود تولید کننده لوازم جانبی آن نیز می باشند.مهم ترین عرضه کنندگان این محصول شرکت شارپ در ایران می باشد. ضمن آنکه سومین مرکز تولید کننده لوازم جانبی چاپگرهای ئر دنیا در ایران در حال تاسیس می باشد که به اولین تولید کننده و بزرگترین تولید کننده این محصولات در خاورمیانه تبدیل خواهد شد. از آنجا که شرکت مورد نظر در شرف تاسیس می باشد و برنامه ریزی نهایی در دست تدوین می باشد ارائه اطلاعات بیشتر منوط به تاسیس شرکت می باشد
خلاصه بررسي فنی، مالی و بازار طرح تولید جوهر چاپ
پیش بیني ظرفیت و تركیب تولید : 1000تن
مساحت زمین: 4000 متر مربع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 + = 66