طرح توجیهی ساخت و بهره برداری از دستگاه Coating جهت تولید کاغذ دیواری
|

طرح توجیهی ساخت و بهره برداری از دستگاه Coating جهت تولید کاغذ دیواری

طرح توجیهی ساخت و بهره برداری از دستگاه Coating جهت تولید کاغذ دیواری با موفقیت تحویل شرکت پارس سیحون شرق گردید

کاغذ دیواری پوششی تزئینی می باشد، که از آن برای پوشش دادن دیوار های داخلی منازل، اتاق ها، ادارات، شرکت ها و… استفاده می شود. کاغذ دیواری نقش ویژه ای در تزئین داخلی ساختمان ها دارد و در انواع ساده، طرحدار، بافته شده و دارای الگو های گرافیکی تولید می شود.

برخی از کاغذ دیواری ها دارای تصاویری از مناظر طبیعی می باشند، که حس طراوت را به انسان منتقل می نمایند. امروزه کاغذ دیواری ها دارای طرح های بسیار گوناگونی می باشند، به صورتی که هر فرد با توجه به سلیقه خود و نوع کاربری ساختمان خود، می تواند یک مدل کاغذ دیواری را انتخاب نماید.

چاپ طرح های مختلف بر روی کاغذ دیواری معمولا به صورت دیجیتالی، چاپ سیلک ابریشمی، به روش حکاکی، با استفاده از ماشین چاپ چرخشی و یا چاپ سطحی صورت می گیرد.

یکی از دلایل طرفداران زیاد کاغذ دیواری علاوه بر زیبایی، نصب آسان و بدون دردسر این محصول می باشد. چراکه خیلی راحت می توان با استفاده از چسب مخصوص که دارای بوی زننده ای هم نمی باشد، کاغذ دیواری را بر روی دیوار نصب نمود. پس از نصب کاغذ دیواری نیز لکه های چسب هم که ممکن است بر روی دیوار به وجود آیند، به راحتی با استفاده از یک اسفنج خیس پاک خواهند شد.

امروزه با توجه به علاقه بسیار مردم به دکور و زیباتر شدن منازل و ساختمان ها، همچنین به علت نصب آسان و بدون دردسر کاغذ دیواری در مقایسه با رنگ آمیزی ساختمان ها، میزان استفاده از کاغذ دیواری ها بسیار گسترش یافته است.

در حال حاضر بیشترین کاغذ دیواری وارد شده به کشور ما از طریق کشور چین وارد می شود. همچنین پس از چین بیشترین میزان کاغذ دیواری های وارد شده به کشور ما از طریق کشور های ترکیه، کره، ایتالیا، آلمان، هلند و گاهی از آمریکا تامین می شوند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *