طرح توجیهی بوم گردی، اسکان و پذیرایی از مسافران در اصفهان
|

طرح توجیهی بوم گردی، اسکان و پذیرایی از مسافران در اصفهان

طرح توجیهی سفره خانه سنتی در اصفهان (خانه دایی زاده) توسط بهینه گستر صنایع آرمان با موفقیت به پایان رسید.
بوم گردی، اسکان و پذیرایی از مسافران در واقع مکانی است که در آنجا به اسکان موقت مسافران از شهرها و کشورهای مختلف پرداخته میشود و در این حال جهت رفاه حال مسافران به سرو غذاهای محلی در فضایی سنتی که بیشتر بجای استفاده از میز و صندلی از تخت استفاده می شود، پرداخته می شود، در بعضی از این فضاها علاوه بر خدمات نوشیدنی و غذا به مشتریان خدمات چای و قهوه نیز داده می شود.
هدف ما از ارائه این طرح توجیهی راه اندازی بوم گردی، اسکان و پذیرایی از مسافران (خانه دایی‌زاده) است که در آنجا علاوه بر اسکان مسافران انواع نوشیدنی، انواع غذا برای صبحانه، نهار و شام و همچنین چای و قهوه نیز برای مشتریان فراهم می‌شود.
طرح ایجاد اقامتگاههای بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی نوعی از محل های اسکان برای مسافران است که بر خلاف هتل ها که ویژگی یکسانی دارند، دارای ویژگی خاص محیطی خود بوده و به نوعی اقامتگاهی بومی و محلی است که عمدتا در خانه های قدیمی بازسازی شده و با شیوه ای که مطلوب برای مسافران باشد اداره می شوند.
در این اقامتگاهها سعی بر این است تا میهمانان با شیوه سنتی زندگی در آن محل خاص آشنا شده و از غذاهای محلی آنجا استفاده و در محیطی طبیعی سفر خود را به انجام برساند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *