طرح توجيهي تولید دستگاه UPS -فرصت سرمايه گذاري ١٦٤

معرفي طرح تولید دستگاه UPS
محصول مورد بررسی طرح حاضر منبع تغذیه مواقع ضروري یا همان UPS می باشد. این دستگاه تولید کننده جریان الکتریکی براي مواقعی است که به دلایل مختلف مانند قطع برق ، قرار گرفتن در مناطقی که شبکه برق در آنجا وجود ندارد، بروز شرایط عدم امکان دریافت جریان الکتریکی از شبکه اصلی و….. مورد استفاده قرار می گیرد.
معرفی موارد مصرف و کاربرد آینده کاربرد تولید دستگاه UPS
یکی از مهمترین کارایی هاي یو پی اس( UPS) زمانی است که به هر دلیلی برق شهر قطع شود، در این صورت دستگاه بدون وقفه وارد مدار شده و برق مصرفی را تأمین نموده به گونه اي که دستگاه مورد نظرخاموش یا Reset نگردد. دستگاه داراي فیلترهاي الکتریکی و الکترونیکی می باشد که باعث حذف نویزها و نوسانات برق شهر شده و مصرف کننده ها را در UPS مقابل رعد و برق و ولتاژ بالا محافظت می نماید و برقی یکنواخت با شکل موج ثابت به مصرف کننده ارسال می دارد.
-دستگاههاي UPS داراي تثبیت کننده ولتاژ AVR (Automatic Voltage Regulator ) می باشند به طوري که اگر مقدار ولتاژ ورودي (برق شهر) تغییر نماید در خروجی دستگاه همیشه ولتاژ 220 ولت را خواهیم داشت.
UPS- ها نویزها و نوسانات خط تلفن و مودم را نیز اصلاح می کنند.
– دستگاه UPS تقریباً در همه جا مورد نیاز می باشند چه در منازلی که داراي یک عدد کامپیوتر باشد و یا در شرکت ها و ادارات بزرگ که چندین کامپیوتر، پرینتر، فکس، اسکنر، تلفن سانترال، سیستم هاي حفاظتی یا در مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهی و پزشکی و… می باشد. چرا که در زمان نبود برق شهر بتوان از این سیستم ها استفاده نمود و در زمان وصل برق شهر بتوان از آسیب هاي جدي به سیستم ها جلوگیري نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 65 = 71