طرح توجیهی احداث واحد تولید کود آلی از فضولات مرغی- فرصت سرمايه گذاري٨١

میزان کمبود محصول در کشور)واردات( : در سال 93 بالغ بر 5695 تن انواع کودآلی و ارگانیک با ارزشی معادل 21 میلیون دلار و همچنین 4220 تن کود خام ماکیان با ارزشی معادل 7 میلیون دلار به کشور وارد شده است. لذا در طرح پیشنهادی ، هدف جایگزینی بخشی از واردات و همچنین بخشی از کود شیمیایی می باشد.
معرفی محصول : کودهای آلی فرآوردههای طبیعی اصیل و بدون خطر هستند که به تنهایی میتوانند برا ی پایداری کشاورزی مناسب باشد که در مقایسه با کودهای معدنی یا شیمیایی ، دارای درصد پایین تری از عناصر غذایی هستند ، اما معمولاً این کودها درصد قابل قبولی از مواد غذایی مورد نیاز درختان را در اختیار آنها قرار میدهند. در بین منابع کودهای آلی حیوانی ، کود مرغی از ارزش بالاتری (بعنوان مواد اولیه) برخوردار است و ضمن اصلاح فعالیت بیولوژیکی و شیمیایی خاك ، بعنوان یک منبع غنی از عناصر غذایی پرمصرف و کم مصرف برای کشت و تولید انواع گیاهان زراعی ، باغی ، سبزی و صیفی جات مناسب می باشد.
کاربرد محصول : قسمت اعظم کود حیوانی از جمله کود مرغی امروزه در دنیا و ایران بمصرف کشاورزی می رسد و قابل استفاده در تمامی مزارع و گلخانه ها می باشد. همچنین کود مرغی قابل استفاده در مزارع گندم ، سویا ،کلزا ، سیفی جات ، میوه جات و مرکبات ، پسته ، سیب زمینی ، گوجه فرنگی ، کمپوست قارچ و … است..

2 دیدگاه در “طرح توجیهی احداث واحد تولید کود آلی از فضولات مرغی- فرصت سرمايه گذاري٨١

 • بهمن 14, 1396 در 2:02 ب.ظ
  Permalink

  باعرض سلام و خسته نبشید
  طرح توجیهی کامل این مقاله را طور می تونیم ازتون دریافت کنیم؟
  سپاس

  پاسخ دادن
  • بهمن 14, 1396 در 4:52 ب.ظ
   Permalink

   باعرض سلام و احترام این مورد به صورت فرصت سرمایه گذاری است در صورت تمایل با پرداخت هزینه طرح قابل اماده سازی است
   09123455849

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 14