طرح توجيهي احداث واحد تولید بیسکویت -فرصت سرمايه گذاري ٨٨

طرح توجيهي احداث واحد تولید بیسکویت -فرصت سرمايه گذاري ٨٨

بیسکویت واژه ای فرانسوی است و احتمالا می دانید که از ابداعات کارگران کشتی و ارتشی ها در زمان جنگ جهانی است. این محصول محبوب نخستین بار در ایران توسط کارخانه بیسکویت ویتانا و با نشان تجاری «مادر» در سال 1337 به بازار عرضه شد و در مدت کوتاهی توانست اعتماد بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. این محصول بخش قابل توجهی از این اعتماد را مدیون لوگوی تجاری خود که تصویری از یک مادر به همراه فرزند خود است.
بیسکویت مادر خاطرات بسیاری را در ذهن مشتریان خود ثبت کرده و به نوعی محصولی نوستالژیک به حساب می آید. یکی دیگر از نام هایی که با شنیدن کلمه بیسکویت در ذهن ما متبادر می شود «پتی بور» است. محصول فرانسوی شرکت lu که یکی از پرفروش ترین بیسکویت های جهان است و آنقدر برای فرانسوی ها اهمیت دارد که چندی پیش برای تأسیس نخستین موزه بیسکویت جهان اقدام کردند تا تاریخ 168ساله خود را منعکس و حفظ کنند.
میزان سرمایه اولیه موردنیاز جهت راه اندازی واحد تولید بیسکویت
پس از اینکه محل استقرار واحد تولیدی خود را براساس ضوابط مصوب شده تعیین کردید، جواز تأسیس صادر شده از سازمان صنایع و معادن یا دیگر مراجع ذی صلاح مورد بررسی قرار خواهد گرفت و چناچه ضوابط زیست محیطی مصوب شورای عالی حفاظت از محیط زیست را رعایت کرده باشید، مجوزی با اعتبار یک ساله برای شما صادر خواهد شد.
مرحله بعدی صدور مجوز بهره برداری است که شامل رعایت ضوابط و موارد، بازدید کارشناسی و ارائه گزارش مربوطه، ارائه جواز تأسیس مربوطه، تکمیل پرسشنامه زیست محیطی توسط متقاضی، ارائه تعهدنامه محضری از سوی اشخاص حقیقی، آگهی تأسیس شرکت در روزنامه های کثیرالانتشار، ارائه سند مالکیت یا قولنامه معتبر، واریز تعرفه حق الزحمه کارشناسی براساس ضوابط استقرار به حساب خزانه دولت و ارائه پایان کار شهرداری برای واحدهای مستقر در حوزه شهری است.
برای احداث کارگاه تولیدی با در نظر گرفتن هزینه های ملک به حداقل 500میلیون تومان سرمایه اولیه و نیروی کار چهار نفره احتیاج دارید. قیمت حداقل یک خط تولید با تمامی متعلقات وابسته 200میلیون تومان است. برای ورود به مرحله تولید انبوه سرمایه در گردش خود را باید به 4 تا 5میلیارد تومان تغییر دهید، چرا که یکی از هزینه های شما تأمین خطر تولید به روز و مجهز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 10 = 11