طرح توجیهی بیمارستان 500 تخت خوابی

طرح_توجیهی  بیمارستان 500 تخت خوابی در تهران توسط بهینه گستر صنایع آرمان با موفقیت به اتمام رسید
کامفار  COMFAR

1-1-مقدمه
بیمارستان‌های آموزشی به بیمارستان‌هایی اطلاق می‌شود که زیرنظر دانشگاه‌های علوم‌پزشکی اداره می‌شوند و در کنار ارائه خدمات آموزشی به بیماران به آموزش دانشجویان پزشکی و پرستاری و سایر تخصص‌های مرتبط با پزشکی می‌پردازند. پزشکانی که در بیمارستان‌های آموزشی طبابت می‌کنند عضو هیئت علمی دانشگاه می‌باشند. ریاست بیمارستان و همۀ بخش‌های بیمارستان‌های آموزشی توسط دانشگاه علوم‌پزشکی‌ای که بیمارستان زیر نظر آن اداره می‌شود تعیین می‌شود.
اولین بیمارستان آموزشی که در آن دانشجویان به طور روشمند و تحت نظارت پزشکان مجرب اجازه می‌یافتند تا در کارهای درمانی دخالت کنند به دانشگاه علوم پزشکی اهواز (جندی شاپور) برمی‌گردد.
1-2-اهداف طرح
هدف از ارائه این طرح توجیهی راه اندازی اولین بیمارستان 500 تخت خوابی آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران و همچنین ارائه خدمات پژوهشی و تحقیقاتی به پزشکان و استاتید هئیت علمی دانشگاه ها است. این بیمارستان یکی از مراکز بیمارستانی که در سطح خاورمیانه بصورت منحصر به فرد است.
همچنین در صورت شیوع بیماریهای عفونی نو ترکیب زمان مورد نیاز برای شناسایی عامل بیماری و یافتن درمان مناسب بیش از چندین ماه طول میکشید در این شرایط ما نیازمند همکاری شرکتهای غربی هستیم این موضوع عامل مهمی جهت راه اندازی این بیمارستان تحقیقاتی شده است. همچنین شناسایی روشهای نوین درمانی از جمله بای رزونانس، مطالعه و تحقیق در زمینه طب سنتی و داروهای گیاهی به صورت نوین. تولید و ارائه داروهای نو ترکیب جهت درمان بیماریهای مزمن مانند دیابت، ایدز و غیره.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =