طرح توجيهي تولید انواع یراق آلات چدني و آلمينيوم مربوط به خط انتقال برق فشار قوي -فرصت سرمايه گذاري ١٦٢

💠معرفي طرح تولید انواع یراق آلات چدنی و آلمینیومی مربوط به خط انتقال برق فشار قوي
میزان احتیاج دنیاي صنعتی به نیروي مولده الکتریکی در 60 سال اخیر به نسبت شگفت آوري افزایش یافته ، بنوعی که تأمین نیروي برق مورد احتیاج در مناطق صنعتی از طریق ساختمان مراکز جداگانه تهیه نیرو براي یک کارخانه یا چند مصرف کننده نزدیک بهم ، از لحاظ فنی اشتباه و از لحاظ اقتصادي مغایر با صرفه جوئی بود. از آنجا که تعیین و انتخاب مراکز نیرو تا حد قابل توجهی تابع مناطق مناسب است (از لحاظ دارا بودن آب ، معادن زغال و یا ذخائر نفتی). حل مشکل بالا بطریقی که تأمین نیروي برق براي صنایع سنگین تا حد امکان با اقتصاد و صرفه جوئی موافق باشد و از جانبی انتقال آن تا محل مصرف ، ایجاد تلفات زیاد انرژي نکند ، ایده پایه گذاري علم مهندسی فشار قوي الکتریکی را به میان آورد .
هر چند ایجاد مراکز تولید برق با قدرت بالا و انتقال آن بوسیله دکل هاي فشار قوي در کشور ما قدمت زیادي ندارد . ولی با توجه به رشد سریع جمعیت و ایجاد شهرها و مراکز صنعتی جدید این صنعت با رشد قابل ملاحظه اي روبروست محصولات طرح قسمتی از نیازهاي این شبکه هاي انتقال را با تولید انواع کلمپ ، وزنه دمپر ، اسپیسر دمپر ، گوي هشدار دهنده و چندین محصول دیگر تامین می نماید
اهمیت استراتژیکی طرح تولید انواع یراق آلات چدنی و آلمینیومی مربوط به خط انتقال برق فشار قوي
همانطور که می دانیم امروزه در تمام شاخه هاي صنعت ، کشاورزي ، خدمات از نیروي برق بصورت گسترده استفاده می گردد. در صورتی که سیستم برق فقط براي چند دقیقه قطع گردد کلیه شاخه هاي صنعتی ، کشاورزي ، خدمات و زندگی روزمره فلج می گردد.با توجه به اینکه خطوط انتقال نیرو کار انتقال نیروي برق را از مبدا تا محل مصرف به عهده دارد و محصولات موضوع طرح در این خطوط انتقال مورد استفاده قرار می گیرند پس این کالا را می توان جزء کالاهاي استراتژیک تلقی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =